Biurka narożne - Biurka inne - Bartnikowski
pl
de

NOWOCZESNE I SOLIDNE BIURKA NAROŻNE          zobacz też: BIURKA PROSTOKĄTNE >>  

KAŻDE BIURKO NA DOWOLNY WYMIAR

biurko narożne ELF-LUX-A
Biurko narożne ELF-LUX-A nowoczesna konstrukcja , w której pogrubiony blat osadzony jest na metalowych nóżkach , które spoczywają na szafce z szufladami i dostawce z drzwiami. Do wyboru wersja prawa i lewa.
Biurko narożne ELF-LUX-B
Biurko narożne ELF-LUX-B nowoczesna konstrukcja , w której pogrubiony blat osadzony jest na metalowych nóżkach , które spoczywają na szafce z szufladami i dostawce z regałem. Do wyboru wersja prawa i lewa.
Biurko narożne ELF-LUX-C
Biurko narożne ELF-LUX-C nowoczesna konstrukcja , w której dwa pogrubione blaty osadzone są na metalowych nóżkach , które spoczywają na szafce z szufladami i dostawce z drzwiami. Do wyboru wersja prawa i lewa.
Biurko narożne ELF-NCC
Biurko narożne ELF-NCC profilowany blat spoczywający na dwóch szafkach i nodze metalowej w narożniku. Całość połączona dwiema blendami , które wzmacniają konstrukcję ale zachowują lekkość wizualną.
Biurko narożne ELF-NSD
Biurko narożne ELF-NSD profilowany blat spoczywający na dwóch szafkach i nodze metalowej w narożniku. Całość połączona dwiema blendami , które wzmacniają konstrukcję ale zachowują lekkość wizualną.
Biurko narożne LENA
LENA to eleganckie biurko narożne o konstrukcji płytowej. Dostępne już w małych wymiarach składa się z blatu, szafki z szufladami i blendy z ozdobnym wcięciem.
 
Biurko narożne PLUS-SMD
Nowoczesne biurko rogowe PLUS-SMD to profilowany blat spoczywający na kwadratowych aluminiowych nogach i szafce z drzwiami. Dostępne w wielu opcjach. 
Biurko narożne PLUS-SMS
Nowoczesne biurko rogowe PLUS-SMS to profilowany blat spoczywający na kwadratowych aluminiowych nogach i szafce z szufladami. Dostępne w wielu opcjach.
Biurko narożne PLUS-SM
Nowoczesne biurko rogowe PLUS-SM to profilowany blat spoczywający na kwadratowych aluminiowych nogach. Blendy łączące nogi występują  jako opcja dodatkowa.
Biurko narożne SAMPI-D
Biurko narożne SAMPI-D to konstrukcja płytowa, blat profilowany spoczywa na bokach i szafce z drzwiami. Mocne biurko gdzie wszystkie boki schodzą do dołu.
Biurko narożne SAMPI-P
Biurko narożne SAMPI-P to konstrukcja płytowa, blat profilowany spoczywa na bokach. Mocne biurko gdzie wszystkie boki schodzą do samego dołu.
Biurko narożne SAMPI-S
Biurko narożne SAMPI-S to konstrukcja płytowa, blat profilowany spoczywa na bokach i szafce z drzwiami. Mocne biurko gdzie wszystkie boki schodzą do dołu.
Biurko narożne ALFA-NSB
ALFA-NSB składa się z dwóch blatów osadzonych na szafce z szufladami i dostawce - regale z półkami. Blaty są pogrubione a całość to duże i solidne biurko narożne.
Biurko narożne ALFA-NSD
ALFA-NSD składa się z dwóch blatów osadzonych na szafce z szufladami i dostawce z półkami i drzwiami. Blaty są pogrubione a całość to duże i solidne biurko narożne.
biurka narożne UNO
Biurka narożne z serii UNO do dwa pogrubione blaty osadzone na szafce i bokach płytowych połączone pogrubianymi blendami. Konstrukcja mocna ale wizualnie lekka.
Biurko narożne ALFA-NB
ALFA-NB składa się z dwóch blatów osadzonych na nogach aluminiowych i dostawce - regale z półkami. Blaty są pogrubione a całość to eleganckie i nowoczesne biurko narożne.
Biurko narożne ALFA-ND
ALFA-ND składa się z dwóch blatów osadzonych na nogach aluminiowych i dostawce z półkami i drzwiami. Blaty są pogrubione a całość to eleganckie i nowoczesne biurko narożne.Biurko narożne DUO
DUO to biurko narożne, które posiada dwie szafki , na których spoczywa pogrubiany blat. Konstrukcyjnie takie samo jak biurko UNO.


 
KAŻDE BIURKO NA DOWOLNY WYMIAR

biurowe biurka narożne ALEX-N

 

biurka narożne SAMPI

biurka narożne UNO-NR i DUO-NR

 

 

Biurka narożne pracownicze i gabinetowe.

Biurko narożne LENA to konstrukcja płytowa. Wyprofilowany blat a pod nim szafka z szufladami. Front...
Narożne biurka OMEGA to masywny i solidny mebel składający się z pogrubionego blatu osadzonego...
Blat wykonany z płyty wiórowej laminowanej osadzony jest na stabilnych i niezależnych...
Biurko narożne SAMPI-R składa się z blatu osadzonego na pojedynczych nogach metalowych. Osłona pod...
Biurko narożne MEGA składa się z pogrubionego blatu osadzonego na dwóch szafkach. Jedna z...
Biurko narożne BETA składa się z blatu w kształcie litary "L" zakończonego półokrągłą...
Biurko narożne ELF-NRDA składa się z wyprofilowanego blatu spoczywającego na dwóch...
Biurko narożne ELF-NRDS składa się z wyprofilowanego blatu spoczywającego na dwóch...
Biurko narożne STAN-NRS wykonane jest w całości z płyty meblowej laminowanej o grubości 18 mm....
Każde biurko z naszej oferty można zamówić w kolorze białym.   BIURKA NAROŻNE >>
 
BARTNIKOWSKI MEBLE,
Dmowskiego 129, 60-124 Poznań, Tel.: +48 61 862 62 48, biuro@delta7.pl,
Google+